The Raid met katten van klei
Geplaatst:
door de redactie
Tags: klei Lee Hardcastle LOL The Raid
Weet u nog, de Pingu-versie van The Thing van begin dit jaar? Dezelfde klei-animator, Lee Hardcastle, heeft nu een versie van de snoeiharde actiefilm The Raid gemaakt. Met katten, honden en een verdwaalde muis van klei.
Weliswaar duurt het nog tot 28 juni voordat The Raid in de Nederlandse bioscopen verschijnt. Maar volgens onze redacteur Bart de Bruijn, die de film al zag, geeft Hardcastle een waarheidsgetrouwe samenvatting van de film. Al vermijdt hij naar eigen zeggen spoilers in zijn versie over het SWAT-team in de Indonesische hoofdstad Jakarta.
Wel een kleine waarschuwing: onderstaand filmpje is, ook al zijn het kleipoppetjes, niet geschikt voor kleintjes of mensen met een zwakke maag. Onder de animatieversie ook alvast de trailer van The Raid.

