LEGO, The Movie ontwerpwedstrijd
Geplaatst:
door de redactie
Tags: Lego
Steentje voor steentje bouwen we een complete LEGO-rubriek binnen Filmpjekijken. Vandaag met nieuws van de aanstaande LEGO-film.
Het duurt nog even voordat LEGO, The Movie in de Nederlandse bioscopen te zien zal zijn, maar de productie is al volop aan de gang. Om het publiek en vooral de fans bij de realisatie van de bioscoopfilm te betrekken, hebben de filmmakers een wereldwijde voertuig-ontwerpwedstrijd opgezet.

Van dinsdag 2 oktober t/m vrijdag 7 december 2012 zal de Nederlandse actiewebsite live staan via www.legofilm.nl/voertuigwedstrijd. Kinderen van 7 tot en met 13 jaar worden opgeroepen een eigen creatie van een LEGO voertuig te maken. De mooiste inzendingen maken kans in de bioscoopfilm te verschijnen. De makers leggen het zelf even uit. De film verschijnt voorjaar 2014 in Nederland.

